Hemera Boutique Hotel

Bir aile işletmesi olan Hemera Butik Otel Çıralı’nın tam ortasında, sahile, marketlere, restaurantlara, Yanartaş‘a, Olympos‘a yürüme/bisiklet mesafesindedir. Herbiri özenle hazırlanmış 19 adet bungalovlarımız bahçe ve dağ manzaralı olmak üzere ikiye ayrılıp 2, 3, 4, 5 ve 6 kişinin konaklaması için idealdir.

Hemera Butik Otel sahile 500 m mesafededir. Yürüyerek 5-8 dk arası gidilebileceği gibi isteyen misafirlerimiz için ücretsiz bisiklet imkanı sunulmaktadır. Deniz kenarında sezlong ve şemsiyelerimiz mevcuttur.

Bahçemizde çocuklar icin çocuk köşesi, hamak ve süs havuzu mevcuttur.

Restoranımız mevcut olup, sadece konuklarımıza özenle hazırlanmış ev yemekleri ve alakart menüler sunmaktayız.

Terasımız misafirlerimiz için özenle dekore edilmiş olup her türlü aktiviteye imkan sağlamaktadır.

Yoga ve nefes alanımız ise yoga ve nefes grupları için uygun bir atmosfer yaratmaktadır.

Hemera Butik Otel olarak biz samimiyet ve güler yüze önem vermekteyiz. Bazen bir gitar sesi, bazen yakılan bir ateş eşliğinde sıcak şarap kokusu, barbekü partilerimizin lezzeti, bazen ise beyaz perdeye yansıtılan güzel bir filmin keyfi misafirlerimizi evlerinde gibi hissettirirken bir yandan da yeni dostluklar kurmalarını sağlamaktadır.

Lokasyon olarak, gurultu ve tozdan uzak, son derece huzur veren bir yerdeyiz..Bu nedenle tesisimizde derin bir uyku çekilebiliyor.. Sadece horoz ve kuş sesleri ile uyanıyorsunuz.

Sorularınız ve reservasyon için hemen arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara